טלפון קווי

טלפון קווי היה הטלפון שהגיע עם הבית או הדירה שלך.

קווי נייח הוא טלפון המשמש בדרך כלל לביצוע שיחות מקומיות. רוב האנשים בארצות הברית הפסיקו להשתמש בהם כשכולם עברו להשתמש בטלפונים סלולריים.

טלפון נייד

טלפון סלולרי הוא מכשיר קטן המשמש בדרך כלל לביצוע שיחות טלפון מקומיות ובינעירוניות. רוב האנשים בארצות הברית הפסיקו להשתמש בהם כשכולם עברו להשתמש בטלפונים סלולריים.

הטלפון הקווי הוא טלפון המתחבר לשקע קיר. המונח "קווי" משמש להתייחסות לטלפון ביתי, בניגוד לטלפון נייד.

טלפונים סלולריים הם טלפונים שמתחברים לרשת אלחוטית.

(1) ההבחנה בין טלפונים סלולריים לטלפונים קוויים היא שטלפונים סלולריים מתחברים לרשת אלחוטית וטלפונים קוויים מתחברים לשקע בקיר.

(2) טלפון סלולרי הוא טלפון שמתחבר לרשת אלחוטית וטלפון קווי מתחבר לשקע בקיר.

ההיסטוריה של הטלפון הקווי מתחילה בשנות ה -1800, כאשר אלכסנדר גרהם בל המציא את הטלפון המעשי הראשון. המכשיר מעביר קול על ידי גלים אלקטרומגנטיים דרך חוטים. היתרון העיקרי של טכנולוגיה זו הוא בכך שהיא מאפשרת לכל שני אנשים לדבר זה עם זה מכל מקום בעולם.

שיחת הטלפון הראשונה התקיימה ב- 10 במרץ 1876 והיא נמשכה שנייה אחת בלבד, אך אי אפשר להמעיט בחשיבותו של הרגע הזה. מאז אותו היום, ראינו שינוי דרמטי באופן שבו אנו מתקשרים עם אחרים ועם סביבתנו.

שיחת הטלפון הראשונה התקיימה ב-10 במרץ 1876 ונמשכה רק שנייה אחת, אך אי אפשר להמעיט בחשיבותו של הרגע הזה. מאז אותו יום, ראינו שינוי דרמטי באופן שבו אנו מתקשרים עם אחרים ועם הסביבה שלנו.

בשנת 1876, אלכסנדר גרהם בל ועוזרו צ'ארלס וויליאמס היו בתהליך של קביעה כיצד להפוך אות טלפון חזק מספיק כדי להעביר חוט למרחקים ארוכים. אז בל לקח את השפופרת שלו מהמעבדה לחדר